PAMFILYA CONSTRUCTION

2002 Yılında dünya standartlarında kaliteli ve modern yapılar inşa etme misyonu ile kurulan Pamfilya Construction, 15 yıldır bu misyona uygun olarak K.K.T.C’ nin bir çok bölgesinde projeler geliştirmeye devam etmektedir.

Firma sahibimiz Mustafa Öz liderliğinde faaliyet gösteren Pamfilya Construction deneyimli ve uzman çalışanları ile günümüzde lüks konut, alış veriş merkezi ve modern ofis projeleri dendiğinde ilk akla gelen inşaat firmalarından biridir.

Teknoloji ve tasarımın uyum içinde harmanlandığı Pamfilya Construction projeleri, inşaat sektöründe standartları yükseltmiş ve yaptığı her projede bir adım daha ileri gitme prensibini benimsemiştir.

Kaliteli üretimiyle inşaat sektörünün önemli bir aktörü haline gelen Pamfilya Construction, gelecekte de değerlerinden ödün vermeyerek dünya standartlarında projeler üretmeye K.K.T.C inşaat sektöründe büyük katkılar sunmaya devam edecektir.

Sizden aldığımız moral ve motivasyon ile sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Vizyonumuz ve Misyonumuz

Estetik ve fonksiyonel açıdan en iyi çözümlerle farklı tasarımlar oluşturarak, kaliteden ödün vermeden ‘’YUVA’’ sahibi olmak isteyen müşterilerimizin beklentilerinin üzerine çıkarak ‘’YAŞAM ALANLARI’’ inşaa etmek.

Saygılarımızla

KALİTE POLİTİKAMIZ

Ürettiğimiz her proje için, ileri teknolojiyi, bilgi birikimimiz ve tecrübemiz ile harmanlıyor, yüksek kalite standartlarında olmasını sağlıyoruz. Proje aşamasından satış sonrasına kadar her aşamada bütün dinamikleri detaylı ve titiz bir şekilde denetim sürecinden geçiriyor, yasal gerekliliklere uyarak yüksek kalitemizin sürekliliğinden asla taviz vermiyoruz.

Yıllardır edindiğimiz bilgi ve tecrübenin getirdiği profesyonel yaklaşım, bizler için olmazsa olmazlar arasında yer almaktadır. Yılların tecrübesiyle biliyoruz’ ki, standartları zorlayan kaliteli sonuçlar, ancak profesyonelliğe verilen önemle elde edilir. Çağın hızına ayak uydurabilen, fonksiyonel ve nitelikli projelere imza atan büyük bir aile olmayı, özgür çalışma ortamımız ve çalışanlarımızın fikirlerine verdiğimiz önem sayesinde başarıyoruz.

Ürettiğimiz her projenin sadece içinde yaşayanlar için değil, tüm bölge için önemli olduğunu biliyor ve bu nedenle şehir estetiğine önem veriyoruz. Her projemizde modern mimarinin trendlerini takip ederek şehir estetiğine katkıda bulunacak projeler üreterek öncü konumda olmayı sürdürürken kalitemizi de sürekli artırıyoruz.